Ассист Харатіна не допоміг Ференцварошу Реброва достроково стати чемпіоном Угорщини

Фраді зіграли внічию з Академією Пушкаша

Игорь Харатин (слева), фото - Getty Images

Ференцварош українського тренера Сергія Реброва сьогодні міг достроково виграти чемпіонат Угорщини в разі перемоги над Академією Пушкаша, але матч завершився з рахунком 1:1.

Суперник Фраді вийшов вперед на 7-й хвилині після голу Нуньєса, а відігрався Ференцварош лише в другому таймі в результаті точного удару Лайдуні. Результативна передача на рахунку  українця Ігоря Харатіна.

В результаті Ференцварош спробує достроково виграти чемпіонство в Угорщині в наступному турі, коли на виїзді зустрінеться з Кишвардою.

Сергій Ребров вигравав чемпіонат Угорщини в двох попередніх сезонах. Також в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів команда з Будапешта виступала в груповому етапі, де зайняла останнє місце.