Ассіст Соболя допоміг Брюгге розгромити Васланд-Беверен

Для Брюгге це лише третя перемога в п'яти турах

Соболь

Эдуард Соболь. Фото - twitter.com/clubbrugge

Український захисник Едуард Соболь допоміг Брюгге розгромити Васланд-Беверен в домашньому матчі п’ятого туру чемпіонату Бельгії – 4:1.

У першому таймі господарі відзначилися двома голами – дубль на рахунку Ванакена. Гості відповіли голом у виконанні Хейманса.

Після перерви Брюгге не тільки збільшив, але ще і закріпив свою перевагу. На 50-й хвилині відзначився Окереке, а фінальну крапку після блискучої навісної передачі від українця Соболя встановив вийшовший на заміну чеський форвард Крменчік.

Для Соболя цей асист став другим в сезоні – всього Едуард провів вже п’ять матчів у складі Брюгге.

Команда українця здобула лише третю перемогу за п’ять турів чемпіонату країни. 20 вересня Брюгге зіграє з Зюльте-Варегемом.