Ассіст Яремчука не допоміг Генту перемогти Остенде

Команда українця програла в четвертому матчі поспіль

Яремчук Гент

Роман Яремчук. Фото - facebook.com/kaagent

Український нападник Гента Роман Яремчук відзначився результативною передачею в матчі 15-го туру чемпіонату Бельгії проти Остенде (1:2).

На 5-й хвилині зустрічі Яремчук асистував Осману Букарі, який відкрив рахунок в матчі. Утримати переможний рахунок Генту не вдалося. У другій половині поєдинку Остенде забив двічі і здобув три очки.

Яремчук провів на полі весь поєдинок. Всього в поточному сезоні форвард зіграв в 17 матчах за Гент, забив 9 голів і віддав 4 ассисти.

Півзахисник Роман Безус вийшов на заміну на 82-й хвилині поєдинку. Захисник Ігор Пластун залишився на лавці запасних Гента.

Днями Гент очолив Хейн Ванхазебрук. На посту головного тренера команди він змінив Віма Де Декера.

Гент йде на 13-му місці чемпіонату Бельгії. Наступний матч команда трьох гравців збірної України проведе 10 грудня проти Хоффенхайма в Лізі Європи.