Атлетіко вирвав перемогу у Осасуни і зберіг лідерство в Прімері

Матрацники випереджають Реал на два очка за тур до завершення чемпіонату Іспанії

Вальядолид – Атлетико где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Атлетико. Фото - Getty Images

Атлетіко на своєму полі переміг Осасуну (2:1) в матчі 37-го туру чемпіонату Іспанії.

У першому таймі команда Дієго Сімеоне володіла ініціативою і створила кілька небезпечних моментів біля воріт гостей, але вийти вперед Матрацникам до перерви не вдалося.

На 76-й хвилині матчу Осасуна несподівано повела в рахунку після точного удару Анте Будімиіра. Атлетіко швидко відігрався зусиллями Ренана Лоді. На 88-й хвилині гол Луїса Суареса приніс Матрацникам перемогу.

Атлетіко лідирує в Прімері, випереджаючи Реал на два очка за один тур до завершення чемпіонату. Осасуна займає 11-у позицію.

У заключному турі чемпіонату Іспанії 23 травня Атлетіко зіграє з Вальядолідом, Осасуна – з Реалом Сосьєдад.