Белененсеш через коронавірус вийшов вдев’ятьох на матч з Бенфікою в чемпіонаті Португалії

У Орлів Роман Яремчук розпочав матч у запасі

Белененсеш через коронавірус вийшов вдев'ятьох на матч з Бенфікою в чемпіонаті Португалії - Футбол

Спалах COVID-19 у складі португальського Белененсеша змусив команду вийти на домашній матч 12-го туру чемпіонату Португалії проти Бенфіки у складі дев’яти гравців.

Матч Белененсеш – Бенфіка проходить у ці хвилини. У господарів на полі дев’ять футболістів і жодного гравця на заміні, при цьому воротар Жоау Монтейру грає як польовий.

Український нападник Бенфіки Роман Яремчук розпочав матч у запасі. У його активі цього сезону 18 поєдинків за лісабонців, у яких він забив чотири голи і зробив чотири асисти.

Зазначимо, що Бенфіка вийшла вперед проти Белененсеша вже на першій хвилині – автогол на рахунку захисника Кау. На 20-й хвилині рахунок 2:0 на користь гостей.