Брюгге з Соболем вирвав перемогу над Генком

Для чорно-синіх це друга перемога в чотирьох стартових турах чемпіонату країни.

Соболь

Эдуард Соболь. Фото - twitter.com/clubbrugge

Брюгге українського захисника Едуарда Соболя вирвав перемогу у виїзному матчі четвертого туру Вищої ліги Бельгії проти Генка – 2:1.

Гості вийшли вперед на 22-й хвилині завдяки голу Ванакена. Генк відігрався після перерви – пенальті реалізував Бонгонда.

Відзначимо, що господарі одержали б ще один шанс реалізувати 11-метровий по ходу гри, проте Дессерс не використав свою спробу. А ось Брюгге зумів вирвати три очки – на 83-й хвилині забив 18-річний сенегалець Баджо.

Українець Соболь провів на полі всі 90 хвилин, проте результативними діями не відзначився. Для Едуарда цей матч став п’ятим в поточному сезоні (чотири – в чемпіонаті країни, один – в Кубку Бельгії).

Брюгге після чотирьох турів Вищої ліги йде на п’ятій позиції. Генк займає 10-е місце.

У наступному турі Брюгге зіграє з Васланд-Бевереном. Зустріч запланована на 12 вересня.