19-річний українець Шуранов зробив дубль за Нюрнберг в матчі другої Бундесліги (відео)

Ерік приніс своїй команді перемогу над Ганновером

Эрик Шуранов. Фото - Getty Images

Український нападник Нюрнберга Ерік Шуранов оформив дубль в матчі 34-го туру другої Бундесліги проти Ганновера (2:1).

Вже на 6-й хвилині зустрічі Шуранов вивів Нюрнберг вперед. В середині другого тайму Ерік відзначився ще раз і приніс перемогу своїй команді. На 89-й хвилині українець був замінений.

Всього 19-річний Шуранов забив п’ять голів і віддав одну результативну передачу в 14 матчах за першу команду Нюрнберга. Форвард дебютував за основу німецького клубу в грудні минулого року.

Шуранов народився в Німеччині, але має досвід виступів за юнацькі збірні України. У минулому році Еріка викликали до молодіжної збірної U-21.

Нюрнберг завершив сезон 2020/21 на 11-му місці другої Бундесліги.