favbet

Айнтрахт у результативному матчі перестріляв Уніон

Команди забили на двох сім м'ячів

Айнтрахт - Унион, Getty Images

У матчі 26-го туру німецької Бундесліги Айнтрахт на своєму полі в непростому поєдинку переміг берлінський Уніон – 5:2.

Найцікавіше, що шість з семи голів матчу були забиті в першому таймі. Андре Сілва вивів франкфуртців вперед вже на другій хвилині, після чого Макс Крузе зрівняв рахунок через п’ять хвилин.

У період з 35-ї по 41-шу хвилину Айнтрахт забив три голи: м’яч у свої ворота відправив Роберт Андріх, відзначився Філіп Костич, а Андре Сілва оформив дубль. Ще до перерви берлінці відповіли голом Крузе, який також зробив дубль. У другому таймі п’ятий м’яч господарів провів Стівен Цубер.

Айнтрахт як і раніше займає четверте місце турнірної таблиці Бундесліги, проте збільшує відрив від Боруссії Д, яка втратила очки в грі з Кельном (2:2). Уніон знаходиться на сьомій позиції.

У наступному турі франкфуртці 3 квітня зустрінуться якраз з дортмундською Боруссією, а Уніон днем пізніше проведе дербі з Гертою.

• Бундесліга. 26-й тур

Айнтрахт – Уніон – 5:2 (4:2)
Голи: Сілва, 2, 41, Андріх, 35 (автогол), Костіч, 39, Цубер, 90+2 – Крузе, 7, 45+3