Баварія на своєму полі програла Боруссії М

Лідер Бундесліги невдало відновив сезон

Баварія - Боруссія М 1:2 огляд матчу, відео голів за 7 січня

Бавария - Боруссия М. Фото - Getty Images

Баварія поступилася Боруссії Менхенгладбах (1:2) в домашньому матчі 18-го туру чемпіонату Німеччини. Це був перший поєдинок у Бундеслізі після майже тритижневої паузи.

Команда Юліана Нагельсманна вийшла вперед на 18-й хвилині зустрічі після точного удару Роберта Левандовскі. Гості швидко відігралися зусиллями Флоріана Нойхауса.

На 31-й хвилині Боруссія і зовсім повела в рахунку зусиллями Штефана Лайнера. До кінця зустрічі Баварія створила кілька небезпечних моментів, але піти від поразки господарям поля не вдалося.

Відзначимо, що через позитивні тести на COVID-19 сьогоднішній матч пропустив ряд гравців Баварії: воротар Мануель Нойєр, захисники Дайо Упамекано, Лукас Ернандес, Танга Ньянзу Куассі, Омар Річардс, півзахисники Лерой Сане, Корентен Толіссо і Кінгслі Коман.

Баварія лідирує в чемпіонаті Німеччини, випереджаючи дортмундську Боруссію на дев’ять очок. Боруссія М піднялася на 11-ту позицію.

У наступному турі 15 січня Баварія на виїзді зіграє проти Кельна, а Боруссія М вдома прийме Байєр.