Баварія на виїзді перемогла Кельн і вийшла на перше місце

Але у Лейпцига матч в запасі

Бавария - Севилья - где смотреть матч за Суперкубок УЕФА

Бавария, Getty Images

У поєдинку шостого туру німецької Бундесліги Баварія здобула виїзну перемогу над Кельном з рахунком 2:1.

Мюнхенці відкрили рахунок на 13-й хвилині – пенальті реалізував Томас Мюллер. У компенсований час до першого тайму другий гол Баварії забив Серж Гнабрі.

У другому таймі команді Ханса-Дітера Фліка більше забити не вдалося, а Кельн забив лише одного разу зусиллями Домініка Дрекслера на 82-й хвилині.

Чинний чемпіон Німеччини вийшов на перше місце турнірної таблиці, обійшовши РБ Лейпциг, у якого матч в запасі. У мюнхенців 15 очок – стільки ж у Боруссії, але Баварія вище за додатковими показниками. Кельн з двома очками перебуває в зоні вильоту.

Вже 3 листопада Баварія в Лізі чемпіонів зіграє проти Зальцбурга, після чого в чемпіонаті зустрінеться з дортмундською Боруссією. Кельн 6 листопада зіграє з Вердером.