Баварія розгромила Хоффенхайм і зміцнилася на першому місці в Бундеслізі

Команда Фліка на десять очок випереджає РБ Лейпциг

Бавария - Хоффенхайм. Фото - Getty Images

Баварія на своєму полі впевнено перемогла Хоффенхайм (4:1) у матчі 19-го туру Бундесліги.

Команда Ханса-Дітера Фліка вийшла вперед на 32-й хвилині поєдинку зусиллями Жерома Боатенга. У кінцівці першого тайму команди обмінялися голами Томаса Мюллера і Андрія Крамаріча.

Після перерви Баварія забила ще два м’ячі. Результативні удари на рахунку Роберта Левандовскі і Сержа Гнабрі.

Баварія очолює турнірну таблицю Бундесліги, випереджаючи РБ Лейпциг на 10 очок. Бики сьогодні зіграють проти Байєра. Хоффенхайм йде на 12-й позиції.

У наступному турі Баварія 5 лютого на виїзді зустрінеться з Гертою. Хоффенхайм 7 лютого вдома прийме Айнтрахт.