Баварія сенсаційно на своєму полі програла Айнтрахту

Перша поразка команди Юліана Нагельсманна в сезоні
Байер – Бавария когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Германии

Бавария - Айнтрахт. Фото - Getty Images

Баварія несподівано поступилася Айнтрахту (1:2) в домашньому матчі 7-го туру чемпіонату Німеччини.

У першому таймі команди обмінялися голами Леона Горецки і Мартіна Хінтереггера. Після перерви Баварія володіла ініціативою, проте забити ще один гол команді Юліана Нагельсманна не вдалося.

А в кінцівці зустрічі Айнтрахт здобув перемогу. Три очки гостям приніс результативний удар Філіпа Костича.

Це перша поразка Баварії в поточному сезоні. Команда Нагельсманна з 16 очками в активі зберігає лідерство в Бундеслізі. Айнтрахт набрав вісім очок і піднявся на 13-ту позицію.

Після перерви на міжнародні матчі Баварія 17 жовтня на виїзді зіграє проти Байєра. Айнтрахт днем ​​раніше зустрінеться з Гертою.