Баварія сенсаційно втратила перемогу над Гайденхаймом

Мюнхенці практично вибувають із боротьби за чемпіонство

Гайденхайм - Баварія 2:3 огляд матчу, відео голів за 6 квітня

Хайденхайм - Бавария, Getty Images

Баварія та Гайденхайм видали неймовірний матч у очному протистоянні 28-го туру Бундесліги.

Мюнхенці зазнали несподіваної поразки – 2:3. Зазначимо, що перший тайм залишився за Баварією: Кейн та Гнабрі оформили перевагу у два м’ячі.

Проте господарі провели ударну другу половину зустрічі. З інтервалом за хвилину Зесса та Кляйндінст зуміли звести рахунок до нічийного. А на 79-й хвилині Тім оформив дубль та приніс три очки своїй команді.

Баварія відстає від лідера Баєра вже на 16 очок. Гайденхайм піднявся на 10-у позицію в турнірній таблиці.

У наступному турі команда Томаса Тухеля 13 квітня прийме Кельн. Гайденхайм цього ж дня зіграє з Бохумом.