Баварія та Штутгарт розписали результативну нічию

Команди забили чотири м'ячі на двох

Баварія - Штутгарт 2:2 огляд матчу, відео голів за 8 травня

Бавария - Штутгарт. Фото - Getty Images

Баварія зіграла внічию зі Штутгартом (2:2) у домашньому матчі 33-го туру чемпіонату Німеччини.

На 8-й хвилині Тіагу Томаш вивів Штутгарт уперед. Баварія відігралася ближче до кінця першого тайму завдяки автоголу Костянтиноса Мавропаноса.

Перед перервою команда Юліана Нагельсманна повела у рахунку зусиллями Томаса Мюллера. Днями форвард підписав новий контракт із мюнхенцями.

На початку другого тайму Сашко Калайджич зрівняв рахунок у матчі. Більше команди голів не забивали.

У квітні Баварія достроково стала чемпіоном Німеччини, вигравши Бундеслігу вдесяте поспіль. Штутгарт посідає 16-те місце у турнірній таблиці.

14 травня у заключному турі Бундесліги Баварія зіграє з Вольфсбургом, а Штутгарт прийме Кельн.