Баварія в чемпіонському матчі розгромила Боруссію М

Левандовскі оформив хет-трик

Бавария - Боруссия М, Getty Images

Баварія розбила менхенгладбахську Боруссію в матчі 32-го туру Бундесліги – 6:0.

Початок розгрому в чемпіонському матчі поклав Роберт Левандовскі вже на 2-й хвилині. До кінця першого тайму у воротах гостей також розписалися Томас Мюллер, Кінгслі Коман, а Левандовскі оформив дубль.

У другій половині гри Левандовскі довів рахунок до зовсім непристойного, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою Флоріана Нойхауса в своєму штрафному майданчику.

В кінці матчу молодий захисник мюнхенців Тангі Ньянзу отримав пряму червону картку за зрив атаки суперника. Але навіть в меншості Баварія забила ще. Крапку в матчі поставив Лерой Сане.

Баварія підходила до цієї гри в статусі чемпіона Німеччини після поразки Лейпцига від дортмундської Боруссії (2:3). Жеребці залишилися на сьомому місці з 46 очками і теоретичними шансами на потрапляння в Лігу Конференцій.