Баварію несподівано розгромив Хоффенхайм. Мюнхенці не програвали з грудня минулого року

Команда Фліка пропустила чотири м'ячі

Фото - Getty Images

Баварія на виїзді програла Хоффенхайму (1:4) в матчі 2-го туру Бундесліги.

Господарі поля двічі відзначилися в першому таймі. Результативні удари на рахунку Ерміна Бічакчіча і Мунаса Даббура. Баварія скоротила відставання зусиллями Йозуа Кімміха.

Однак відігратися гостям так і не вдалося. На 77-й хвилині Андрєй Крамаріч забив третій гол Хоффенхайма в поєдинку, а в компенсований час нападник реалізував пенальті.

Для Баварії це перша поразка з 7 грудня 2019 року. Тоді мюнхенці поступилися Борусії Менхенгладбах (1:2).

Нагадаємо, що цього тижня Баварія виграла Суперкубок УЄФА, обігравши у додатковий час Севілью (2:1).

У наступному турі Баварія вдома прийматиме Герту, Хоффенхайм на виїзді зіграє проти Айнтрахта.