Баєр на виїзді мінімально обіграв Уніон Берлін

Весь другий тайм команда Хабі Алонсо провела здебільшого

Уніон Берлін - Баєр 0:1 огляд матчу, відео голів за 6 квітня

Унион Берлин - Байер, фото - Getty Images

У матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини Баєр на виїзді обіграв Уніон Берлін з рахунком 1:0.

Наприкінці першого тайму берлінський колектив залишився у меншості – за дві жовті картки було вилучено Робіна Госенса. Фармацевти встигли скористатися чисельною перевагою до перерви – відзначився Флоріан Вірц, який реалізував пенальті. У другому таймі рахунок на табло не змінився.

Команда Хаві Алонсо продовжує впевнено лідирувати у турнірній таблиці Бундесліги, випереджаючи Баварію вже на 16 очок. Уніон Берлін знаходиться на 12-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Німеччини Баєр зіграє проти Вердера, а Уніон Берлін гратиме з Аугсбургом.