Бохум у серії пенальті переміг Фортуну і зберіг прописку у Бундеслізі

Фантастичний камбек підопічних Хайко Бучера

Фортуна - Бохум 0:3 огляд матчу, відео голів за 27 травня

Фортуна - Бохум, фото - Getty Images

Бохум у матчі-відповіді плей-офф за місце в Бундеслізі на сезон-2024/25 здолав Фортуну в основний час (3:0) і дотиснув суперника в серії пенальті. Таким чином, Бохум зберіг прописку в елітному дивізіоні Німеччини, залишивши Фортуну у Другій Бундеслізі.

Для гостей зустріч розпочалася успішно: на 18-й хвилині відзначився Хофманн. Він же на 66-й хвилині оформив дубль, за чотири хвилини забив Штегер, який реалізував пенальті.

120 хвилин ігрового часу принесли рахунок 3:0 – з таким рахунком Фортуна тріумфувала у першому матчі. Доля путівки до Бундесліги визначилася в серії пенальті, де у Фортуни свої удари не реалізували Хофманн та Учино, а у Бохума не забив лише Машович.

Нагадаємо, Бохум посів 16-те місце у Бундеслізі. Фортуна фінішувала третьою у другому німецькому дивізіоні.