Боруссія Д із розгромним рахунком програла Майнцу в гостях

Джмелі не захотіли помститися Карнавальникам за фатальну підніжку в останньому турі минулого сезону

Майнц – Боруссія Д 3:0 огляд матчу, відео голів за 11 травня

Майнц - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд зазнала великої поразки від Майнца у виїзному матчі 33-го туру німецької Бундесліги – 0:3.

Після визначного успіху в Лізі чемпіонів (нагадаємо, Джмелі повторно обіграли ПСЖ 1:0 і вийшли у фінал) Едін Терзич змінив майже весь склад, залишивши в основі лише Ніко Шлоттербека. Як наслідок – аутсайдер у першому таймі на шматки розірвав незіграну оборону гостей.

Перший і третій голи господарі оформили як під копірку – швидке проникнення до штрафного майданчика та пас назад під розстрільний удар. Другий гол – просто подарунок голкіпера Александера Майєра, який вибив м’яч просто на ногу Лі Чже Сону.

Незабаром після перерви Боруссія могла повернутися в гру, але гол Юссуфа Мукоко було скасовано через офсайд.

Таким чином, дортмундці не змогли – чи не захотіли – помститися Карнавальникам за епічну підніжку в останньому турі минулого сезону (2:2), яка позбавила клуб довгоочікуваної Срібної салатниці. Боруссія може спокійно зосередитися на підготовці до фіналу ЛЧ (1 червня, Лондон).

Для Майнца важливість цієї перемоги неможливо переоцінити. Команда Бу Хенріксена за тур до фінішу обійшла Уніон і залишила зону вильоту. В останньому турі Карнавальники зіграють у гостях проти Вольфсбурга.