Боруссія Д на своєму полі розгромно програла Байєру

Команди забили сім голів на двох

Боруссія Д - Байєр 2:5 огляд матчу, відео голів за 6 лютого

Боруссия Д - Байер. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд програла Байєру (2:5) у поєдинку 21-го туру чемпіонату Німеччини.

На 11-й хвилині зустрічі захисник Борусії Мануель Аканджі переправив м’яч у власні ворота. Джмелі швидко відігралися після автоголу Джеремі Фрімпонга. До перерви Байєр повернув собі перевагу, забивши два голи зусиллями Флоріана Вірца та Роберта Андріха.

У другому таймі Фармацевти відзначилися ще двічі. Результативні удари на рахунку Джонатана Та та Муси Діабі. Боруссія відповіла голом Штеффена Тіггеса.

Боруссія посідає друге місце у Бундеслізі, поступаючись Баварії дев’ятьма очками. Байєр розташувався на третій позиції.

У наступному турі Боруссія зіграє проти Уніона, а Байєр проти Штутгарта.

Бундесліга. 21-й тур
Боруссія Д – Байєр – 2:5 (1:3)
Голи: Фрімпонг, 16 (автогол), Тіггес, 90+1 – Аканжи, 11 (автогол), Вірц, 20, Андріх, 28, Та, 53, Діабі, 87