Боруссія Д на виїзді перемогла Штутгарт в матчі з п’ятьма голами

Вольова перемога Джмелів

Штутгарт - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд на виїзді перемогла Штутгарт (3:2) в поєдинку 28-го туру чемпіонату Німеччини.

Штутгарт повів в рахунку на 17-й хвилині поєдинку зусиллями Саші Каладжіча. На початку другого тайму Джуд Беллінгем зрівняв рахунок, а на 52-й хвилині Марко Ройс вивів Джмелів вперед.

Ближче до кінця зустрічі команди обмінялися голами Даніеля Дідаві і Ансгара Кнауффа.

Боруссія займає п’яте місце в Бундеслізі. Відставання Джмелів від зони Ліги чемпіонів становить сім очок. Штутгарт йде на дев’ятій позиції.

14 квітня Боруссія вдома зіграє з Манчестер Сіті в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. На виїзді Джмелі поступилися Городянам – 1:2.