Боруссія Д на виїзді поступилася Вольфсбургу

Вовки здобули третю перемогу поспіль у Бундеслізі

Вольфсбург - Боруссія Д 2:0 огляд матчу, відео голів за 8 листопада

Вольфсбург - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд програла Вольфсбургу (0:2) у виїзному матчі 14-го туру Бундесліги.

Вже на 6-й хвилині зустрічі Міккі ван де Вен вивів Вольфсбург уперед. Боруссія декілька разів загрожувала воротам суперника, але відігратися гостям так і не вдалося.

У компенсований час Лукас Нмеча забив другий гол Вовків та встановив остаточний рахунок матчу.

Боруссія перервала шестиматчеву серію без поразок у всіх турнірах. Джмелі залишилися на четвертому місці в Бундеслізі. Вольфсбург здобув третю перемогу поспіль і піднявся на восьму позицію.

У наступному турі Боруссія Д 11 листопада зіграє з Боруссією Менхенгладбах. Вольфсбург 12 листопада зустрінеться із Гоффенгаймом.