Боруссія Д поступилася Боруссії М у матчі з шістьма голами

Джмелі зазнали другої поразки поспіль і не змогли повернутися до зони Ліги чемпіонів

Боруссія М - Боруссія Д 4:2 огляд матчу, відео голів за 11 листопада

Боруссия М - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд на виїзді програла Боруссії Менхенгладбах (2:4) у матчі 15-го туру Бундесліги.

На 4-й хвилині Йонас Гофманн вивів Менхенгладбах уперед. Джмелі відігралися в середині першого тайму зусиллями Юліана Брандта.

Через сім хвилин Рамі Бенсебаїні повернув перевагу господарям поля, а на 30-й хвилині Маркус Тюрам забив третій м’яч Менхенгладбаха.

Перед перервою Ніко Шлоттербек скоротив відставання Джмелів у рахунку, але вдруге відігратися гостям не вдалося. На початку другого тайму Куадіо Коне повернув комфортну перевагу господарям поля.

Боруссія Д програла другий матч поспіль і посідає шосте місце у Бундеслізі. Боруссія М піднялася на сьоме місце, відстаючи від Джмелів на три очки.

Наступний тур у Бундеслізі буде зіграний у січні. Попередньо матчі Боруссія Д – Аугсбург та Боруссія М – Баєр заплановані на 22 січня.

• Бундесліга. 15-й тур

Боруссія М – Боруссія Д – 4:2 (3:2)
Голи: Гофманн, 4, Бенсебаїні, 26, Тюрам, 30, Коне, 46 – Брандт, 19, Шлоттербек, 40