Боруссія Д у компенсований час врятувала нічию у грі з Баварією

Мюнхенці завершували матч у меншості

Боруссія Д - Баварія 2:2 огляд матчу, відео голів за 8 жовтня

Боруссия Д - Бавария, Getty Images

Боруссія Дортмунд у домашньому матчі 9-го туру Бундесліги зіграла внічию з Баварією – 2:2.

Гості повели у рахунку на 33-й хвилині зусиллями Горецки. У другому таймі забив Сане та подвоїв перевагу мюнхенців. Джмелі відповіли точним ударом Мукоко на 74-й хвилині зустрічі.

Розв’язка матчу настала у компенсований час. Спершу був вилучений Коман, а на 95-й хвилині Модест, який вийшов на заміну, вирвав нічию для господарів.

Баварія йде на третьому місці у Бундеслізі, дортмундська Боруссія – четверта. У обох команд по 16 очок.

У наступному турі Баварія 16 жовтня прийме Фрайбург. Джмелі цього ж дня зіграють на виїзді з Уніон Берлін.