Боруссія Д вдома розгромила Шальке в дербі

Всі голи в матчі були забиті після перерви

Боруссия

Фото - Getty Images

У 5-му турі Бундесліги відбулося Рурське дербі. Боруссія Дортмунд вдома розгромила Шальке з рахунком 3:0.

Всі голи в матчі були забиті в другому таймі. Джмелі вийшли вперед на 55-й хвилині зусиллями Мануеля Аканджі. Через шість хвилин Ерлінг Холанд подвоїв перевагу Боруссії. Остаточний рахунок зустрічі встановив Матс Хуммельс.

Боруссія Д йде на третьому місці Бундесліги, поступаючись лідеру РБ ​​Лейпцигу одне очко. Шальке йде на передостанній позиції.

28 жовтня Джмелі зіграють з Зенітом в Лізі чемпіонів, а 31 жовтня зустрінуться з Армінією в чемпіонаті Німеччини. Шальке 30 жовтня вдома прийме Штутгарт.