Боруссія Д здобула вольову перемогу над Байєром в неймовірному матчі з сімома голами

Холанд зробив дубль

Байер - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд перемогла Байєр (4:3) в гостьовому матчі 4-го туру чемпіонату Німеччини.

На початку поєдинку Флоріан Вірц вивів господарів поля вперед. Боруссія відігралася на 37-й хвилині зусиллями Ерлінга Голанда. Через дві хвилини Джмелі відзначилися ще раз, але гол Джуда Беллінгема був скасований за допомогою системи VAR.

У компенсований до першого тайму час Патрік Шик повернув перевагу Байєру. Після перерви команди обмінялися голами Юліана Брандта і Муси Діабі.

На 71-й хвилині Боруссія знову зрівняв рахунок в поєдинку. Гол на рахунку Рафаела Геррейро. На 75-й хвилині Холанд реалізував пенальті і приніс гостям перемогу.

Боруссія Д набрала дев’ять очок і піднялася на друге місце Бундесліги. Байєр з сімома очками займає п’яту позицію.

15 вересня Боруссія зустрінеться з Бешикташем в першому турі Ліги чемпіонів. Байєр 16 вересня зіграє проти Ференцвароша в Лізі Європи.

Бундесліга. 4-й тур
Байєр – Боруссія Д – 3:4 (2:1)
Голи: Вірц, 9, Шик, 45+1, Діабі, 55 – Холанд, 37, 75 (пен.), Брандт, 49, Геррейру, 71