Боруссія М розійшлася нічиєю з Фрайбургом

Обидві команди забили по два м'ячі

Бундеслига

Фрайбург - Боруссия М. Фото: Getty Images

Менхенгладбахська Боруссія в виїзному поєдинку 10-го туру Бундесліги не змогла обіграти Фрайбург – 2:2.

Гості повели в рахунку на 23-й хвилині після голу Емболо. Втім, через дев’ять хвилин Лінхарт відновив статус-кво.

Після перерви Фрайбург вийшов вперед – відзначився Гріфо, реалізувавши пенальті на 49-й хвилині. Однак вже через хвилину менхенгладбахців зусиллями Плеа повернули нічию на табло. Як виявилося, гол Алассана став останнім в матчі – 2:2.

Фрайбург з вісьмома очками йде 14-м в турнірній таблиці, Борусія М – 16 очок і сьоме місце.

Наступного тижня Фрайбург 12 грудня прийме Армінію. Менхенгладбахці в цей же день зіграють з Гертою, а перед цим битимуться з Реалом в Лізі чемпіонів 9 грудня.