Боруссія М упустила перемогу над Штутгартом, пропустивши в компенсований час

Вирішальний м'яч був забитий на 90+6 хвилині

Штутгарт Боруссия М

Штутгарт - Боруссия М. Фото - Getty Images

Боруссія Менхенгладбах на виїзді зіграла внічию зі Штутгартом (2:2) в матчі 16-го туру Бундесліги.

На 35-й хвилині матчу Боруссія вийшла вперед – Ларс Штіндль реалізував пенальті. На початку другого тайму Ніколас Гонсалес зрівняв рахунок поєдинку.

Денис Закарія повернув перевагу Боруссії, але утримати переможний рахунок гостям не вдалося. На 90+6 хвилині Штутгарт відігрався. Сілас Вамангітука був точний з одинадцятиметрової позначки.

Боруссія М набрала 25 очок і йде на сьомому місці в Бундеслізі. Від зони Ліги чемпіонів Жеребців відділяє чотири очки. Штутгарт розташувався на десятій позиції.

19 січня Боруссія зіграє з Вердером, Штутгарт на наступний день зустрінеться з Армінією.