Боруссія М здійснила вражаючий камбек в матчі з Баварією, відігравшись з 0:2

Друга поразка команди Фліка в Бундеслізі

Боруссия М - Бавария. Фото - Getty Images

Боруссія Менхенгладбах на своєму полі перемогла Баварію (3:2) в стартовому матчі 15-го туру Бундесліги.

Команда Ганса-Дітера Фліка забила два м’ячі до середини першого тайму. Роберт Левандовські вивів мюнхенців вперед, реалізувавши пенальті, а Леон Горецка подвоїв перевагу гостей.

Жеребці відігралися наприкінці першої половини зустрічі — Йонас Хофманн зробив дубль. На 49-й хвилині Боруссія повела в рахунку після точного удару Флоріана Нойхауса. Баварія відігратися не зуміла.

Боруссія М йде на сьомій позиції в Бундеслізі. Баварія залишається на першому місці. Команду Фліка може обійти РБ Лейпциг, якщо завтра переможе дортмундську Боруссію.

У наступному турі Боруссія М 16 січня зіграє проти Штутгарта, Баварія 17 січня вдома прийматиме Фрайбург.