Чотири м’ячі Холанда принесли Боруссії Д перемогу над Гертою

Раніше норвежець став володарем нагороди Golden Boy 2020

Герта - Боруссия Д. Фото - Getty Images

Боруссія Дортмунд перемогла Герту (5:2) в гостьовому матчі 8-го туру чемпіонату Німеччини.

Господарі поля вийшли вперед на 33-й хвилині зустрічі. Результативний удар на рахунку Матеуса Куньі. Утримати переможний рахунок Герті не вдалося.

Після перерви Боруссія не залишила Герті шансів – 20-річний Ерлінг Холанд, що став володарем нагороди Golden Boy 2020 року, відзначився чотири рази. Ще один м’яч на рахунку Рафаела Геррейро. Герта відповіла голом з пенальті Куньі.

Боруссія піднялася на друге місце Бундесліги, поступаючись Баварії одне очко. Мюнхенці сьогодні зіграли внічию з Вердером (1:1). Герта йде на 13-й позиції.

28 листопада Боруссія зіграє проти Кельна, Герта 29 листопада зустрінеться з Байєром.