Дебютний гол Сікана допоміг Ганзі зіграти внічию з Дармштадтом (відео)

Українець виступає за німецьку команду на правах оренди із Шахтаря

Дебютний гол Сікана допоміг Ганзі зіграти внічию з Дармштадтом (відео) - Чемпионат Німеччини

Даниил Сикан. Фото - fc-hansa.de

Український нападник Ганзи Данило Сікан відзначився голом у матчі 23-го туру другої Бундесліги проти Дармштадта (1:1). Це дебютний гол форварда за команду з Ростока.

Сікан вийшов на заміну на 63-й хвилині, а через дві хвилини зрівняв рахунок у матчі – 1:1. На 69-й хвилині українець отримав жовту картку.

Це був третій матч Сікана за Ганзу. Форвард приєднався до німецької команди у січні на правах оренди із Шахтаря.

Ганза посідає 15-те місце у турнірній таблиці другої Бундесліги. Наступний матч команда Сікана проведе 26 лютого проти Нюрнберга.