Італієць забив три м'ячі вже на 20-й хвилині матчу з Уніоном

Хавбек Фрайбурга Гріфо став автором самого раннього хет-трику в Бундеслізі за останній 31 рік - Чемпионат Німеччини

Винченцо Грифо, фото - Getty Images

Півзахисник Фрайбурга Вінченцо Гріфо став автором самого раннього хет-трику в Бундеслізі за останній 31 рік.

У матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини Фрайбург переміг удома Уніон (4:1). Гріфо забив три м’ячі вже на 20-й хвилині поєдинку.

У серпні 1991-го форвард Дуйсбурга Міхаель Теніс забив три голи у ворота Карслруе за перші 16 хвилин.

У поточному сезоні на рахунку 30-річного Гріфо 11 голів та 3 результативні передачі у 23 матчах за Фрайбург.

У чемпіонаті Німеччини Фрайбург посідає 2-е місце, відстаючи від Баварії на 4 очки. Наступний тур у Бундеслізі буде зіграний у січні. 21 січня Фрайбург на виїзді зіграє із Вольфсбургом.