Майнц здійснив камбек у матчі проти Байєра

Команди забили по два голи

Байер - Майнц, Getty Images

Леверкузенський Байєр втратив перемогу в кінці гри 21-го туру Бундесліги проти Майнца – 2:2.

Рахунок у матчі точним ударом на 14-й хвилині відкрив Аларіо. У другій половині перевагу Байєра розвинув Шик. Однак Майнц не збирався здаватися і зробив камбек. Розрив у рахунку скоротив Глатцель, а врятував для гостей гру на 92-й хвилині Штогер.

Таким чином, Байєр набирає 36 очок і тимчасово заходить в зону ЛЧ, обійшовши Айнтрахт за різницею забитих і пропущених м’ячів. Майнц залишається на передостанній сходинці з 14 очками.

У наступному турі Байєр зіграє з Аугсбургом, а Майнц – проти менхенгладбахської Боруссії.