РБ Лейпциг на своєму полі програв Боруссії Д і упустив можливість очолити Бундеслігу

Бики не скористалися осічкою Баварії

РБ Лейпциг - Боруссия Д. Фото - Getty Images

РБ Лейпциг програв Боруссії Дортмунд (1:3) в домашньому матчі 15-го туру Бундесліги.

У першому таймі команди створили мінімум небезпечних моментів і пішли на перерву за рахунку 0:0. На 55-й хвилині Джмелі вийшли вперед зусиллями Джейдона Санчо.

В середині другої половини зустрічі Ерлінг Холанд подвоїв перевагу Боруссії. 20-річний норвежець замкнув подачу Санчо.

У кінцівці зустрічі Холанд забив ще один м’яч. Бики відповіли голом Александера Серлота.

Боруссія набрала 28 очок і піднялася на четверте місце в Бундеслізі. Лейпциг з 31 очком залишився на другій позиції. Бики не зуміли скористатися осічкою Баварії і очолити турнірну таблицю.

У наступному турі Бундесліги 16 січня РБ Лейпциг на виїзді зіграє проти Вольфсбурга, а дортмундська Боруссія вдома прийматиме Майнц.