РБ Лейпциг на виїзді зіграв внічию з Кельном

VAR скасував два голи Биків

Кельн - РБ Лейпциг. Фото - Getty Images

РБ Лейпциг зіграв внічию з Кельном (1:1) в гостьовому поєдинку п’ятого туру чемпіонату Німеччини.

На 6-й хвилині матчу Домінік Собослаі вивів Биків вперед, проте гол гравця збірної Угорщини був скасований за допомогою системи VAR.

Після перерви Кельн повів в рахунку зусиллями Антоні Модеста. Лейпциг швидко відігрався, але VAR знову скасував гол гостей. На 72-й хвилині Бики зрівняв рахунок після точного удару Амаду Хайдара.

РБ Лейпциг набрав чотири очки і йде на 13-й позиції в Бундеслізі. Кельн з вісьмома очками посідає шосте місце.

25 вересня РБ Лейпциг вдома прийматиме Герту, а Кельн на виїзді зіграє проти Айнтрахта.