РБ Лейпциг не зміг обіграти Вердер на своєму полі

Бики упустили можливість фактично гарантувати собі четверте місце за тур до фінішу

РБ Лейпциг – Вердер 1:1 огляд матчу, відео голів за 11 травня

РБ Лейпциг - Вердер. Фото - Getty Images

РБ Лейпциг на своєму полі зіграв унічию з Вердером у матчі 33-го (передостаннього) туру німецької Бундесліги – 1:1.

Музиканти добре провели перший тайм та зуміли навіть його виграти. Гол прийшов не без сторонньої допомоги: Мілош Велькович навішував на Ніко Вольтемаді, але м’яч у ворота відправив Ніколас Зайвальд.

Команда Марко Розе відчутно додала після перерви. Зрівняти рахунок їй вдалося під кінець години: скидку Мохамеда Сімакана потужним ударом у верхній кут замкнув Беньямін Шешко.

Бики прагнули вирвати перемогу, яка дозволила б їм на 99% убезпечити четверте місце від зазіхань Борусії Д, але не змогли цього зробити. Більше того: Вердер у компенсований час мало не вирвав перемогу, але Петер Гулачі врятував після удару Єнса Стаґе.

До Лейпцигу сьогодні може впритул підібратися згадана Боруссія, якщо обіграє Майнц. Вердер залишається на 11-му місці і має теоретичні шанси на вихід до Ліги конференцій.

В останньому турі команда Розе вирушить у Франкфурт, а бременці приймуть Бохум, що вже врятувався.