РБ Лейпциг переміг Армінію і вийшов на друге місце Бундесліги

Підопічні Нагельсманна обійшли Боруссію Д

Лейпциг. Фото: Getty Images

У поєдинку 9-го туру німецької Бундесліги РБ Лейпциг вдома впорався з Армінією. Команда Юліана Нагельсманна виграла з рахунком 3:1.

Рахунок в складі Биков на 29-й хвилині відкрив Анхеліньо, а Крістофер Нкунку на 47-й хвилині забив другий м’яч Лейпцига. Армінія відповіла лише голом Фабіана Клоса, але зачепитися за нічию не змогла.

Відзначимо, що Лейпциг міг забити більше голів, але на 72-й хвилині Александр Сорлот не реалізував пенальті.

Таким чином, Бики скористалися осічкою дортмундської Боруссії в матчі з Кельном (1:2) і вийшли на чисте друге місце турнірної таблиці. Відставання від лідируючої Баварії – 2 очка.