Суперник Шахтаря в ЛЧ Борусія М в кінцівці зустрічі вирвала перемогу над Майнцем

Команди забили п'ять голів на двох

Боруссия М

Фото - Getty Images

Боруссія Менхенгладбах на виїзді перемогла Майнц (3:2) в матчі 5-го туру Бундесліги.

Жеребці вийшли вперед на 15-й хвилині матчу після точного удару Ларса Штіндля. Майнц швидко відігрався зусиллями Жан-Філіпа Матета. До перерви французький нападник відзначився ще раз.

Боруссія зрівняла рахунок на 75-й хвилині поєдинку – Йонас Хофманн реалізував пенальті. На 83-й хвилині Маттіас Гінтер приніс гостям перемогу.

Жеребці набрали вісім очок і піднялися на п’яте місце Бундесліги. Майнц замикає турнірну таблицю чемпіонату Німеччини, не набравши жодного очка.

Боруссія М – суперник Шахтаря в груповому етапі Ліги чемпіонів. Жеребці зустрінуться з гірниками 3 і 25 листопада.