Уніон вирвав перемогу над Боруссією М і повернув собі лідерство у Бундеслізі

Берлінська команда випереджає Баварію на одне очко

Уніон Берлін – Боруссія М 2:1 огляд матчу, відео голів за 30 жовтня

Унион - Боруссия М. Фото - Getty Images

Уніон Берлін на своєму полі здобув вольову перемогу над Боруссією Менхенгладбах (2:1) у матчі 12-го туру Бундесліги.

У середині першого тайму Ніко Ельведі вивів Боруссію вперед. Уніон відігрався ближче до кінця поєдинку зусиллями Кевіна Беренса.

На 86-й хвилині VAR відмінив гол захисника Уніона Крістофера Тріммеля через офсайд. У компенсований час господарям поля все ж вдалося здобути перемогу – три очки берлінцям приніс Даніло Духі.

Уніон повернувся на перше місце у Бундеслізі, випереджаючи Баварію на одне очко. Боруссія М йде на 10-й позиції.

У наступному турі Уніон 6 листопада на виїзді зіграє проти Баєра. Боруссія М 4 листопада вдома прийме Штутгарт.