Бутко з Лехом поступився Лехії в серії пенальті в півфіналі Кубка Польщі

Після трьох точних ударів партнери українця тричі не змогли забити одинадцятиметрові.

Лех Познань

Український захисник Богдан Бутко разом з познаньским Лехом поступився гданській Лехії в серії пенальті в півфіналі Кубка Польщі.

Команди обмінялися голами в середині другого тайму. На гол форварда гостей Флавіу Пайшау познаньці відповіли точним ударом Даніеля Раміреса через три хвилини.

Поєдинок перейшов в додатковий час, який також не виявив переможця. Фіналіста визначила серія пенальті. Господарі впевнено повели в ній, тричі пробивши точно при двох помилках з чотирьох ударів Лехії. Однак далі познаньці не реалізували три наступних пенальті.

Богдан Бутко провів весь матч. На рахунку українця не було результативних дій, або грубих помилок.

У фіналі Лехія зіграє з Краковією, яка розгромила в півфіналі варшавську Легію (3:0).