Ковентрі у неймовірному матчі переміг Вулвергемптон і став першим півфіналістом Кубка Англії

Представник Чемпіоншипу забив два голи у компенсований час

Вулвергемптон - Ковентрі 2:3 огляд матчу, відео голів за 16 березня

Вулверхэмптон - Ковентри. Фото - Getty Images

Представник Чемпіоншипу Ковентрі на виїзді обіграв Вулвергемптон в матчі 1/4 фіналу Кубка Англії-2023/24 – 3:2.

В першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Елліс Сіммс вивів гостей вперед. Вовки відігралися на 83-й хвилині зусиллями Раяна Аїта-Нурі, а за п’ять хвилин господарі поля повели в рахунку завдяки голу Уго Буено.

Ковентрі проявив характер і у компенсований час не лише зрівняв рахунок, а й вирвав перемогу. Героями зустрічі стали Сіммс та Хаджі Райт.

Ковентрі став першим учасником 1/2 фіналу Кубка Англії-2023/24. Інші півфіналісти визначаться в поєдинках Манчестер Сіті – Ньюкасл, Манчестер Юнайтед – Ліверпуль та Челсі – Лестер.

Ковентрі займає восьме місце в Чемпіоншипі. Вулвергемптон розташувався на 9-й позиції в АПЛ.