Англія розгромила Андорру і зміцнила лідерство в своїй групі

Поєдинок обслуговувала Катерина Монзуль

Андорра - Англія 0:5 огляд матчу, відео голів за 9 жовтня

Фото - Getty Images

У відбірковому матчі на чемпіонат світу 2022 року збірна Англії на виїзді без проблем обіграла команду Андорри – 5:0.

Ще в першому таймі команда Гарета Саутгейта забила два голи зусиллями Бенджаміна Чілуелла і Букайо Сака. Після перерви англійці відзначилися ще тричі. Свій гол забив Теммі Абрахам, а Джеймс Уорд-Прауз спочатку не реалізував пенальті, але успішно зіграв на добиванні.

Остаточний рахунок встановив точний удар Джека Гріліша. Цікаво, що свій перший гол за Трьох левів хавбек Манчестер Сіті забив після передачі голкіпера Сема Джонстона.

Нагадаємо, на цьому матчі працювала українська бригада суддів на чолі з Катериною Монзуль.

В інших матчах групи I Польща перемогла Сан-Марино (5:0), а Албанія мінімально обіграла Угорщину (1:0).

Після цього матчу Англія набрала 19 очок і впевнено лідирує у своїй групі. В активі Андорри всього 3 очки і 5-е місце.