Аргентина перемогла Австралію і вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Наступним суперником аргентинців стане збірна Нідерландів

Аргентина – Австралія 2:1 огляд матчу, відео голів за 3 грудня

Аргентина - Австралия, фото - Getty Images

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Аргентини обіграла команду Австралії з рахунком 2:1.

Аргентинці забили по голу у кожному з таймів. У першій половині зустрічі свій гол забив Ліонель Мессі, для якого матч із Австралією став 1000-м у професійній кар’єрі.

Дивіться також: Аргентина – Австралія. Відео голів та огляд матчу

У другому таймі аргентинська збірна забила другий м’яч зусиллями Хуліана Альвареса. До кінця зустрічі команда Австралії відіграла один м’яч, коли Енцо Фернандес переправив м’яч у свої ворота.

Збірна Аргентини вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу, де зіграє з командою Нідерландів. Підопічні Луї Ван Гала сьогодні пройшли США в 1/8 фіналу турніру. Поєдинок відбудеться 9 грудня о 21:00 за київським часом.