Ашраф Хакімі – найкращий гравець матчу Канада – Марокко

Асист захисника допоміг Атлаським левам здобути перемогу та вийти в плей-оф ЧС-2022

Ашраф Хакімі - найкращий гравець матчу Канада - Марокко - Чемпіонат світу-2022

Ашраф Хакими. Фото - Getty Images

Захисника Ашрафа Хакімі визнано найкращим футболістом матчу третього туру групового раунду чемпіонату світу між Канадою та Марокко1:2.

Хакімі вийшов у старті Марокко. На 23-й хвилині захисник асистував Юссефу Ен-Несірі, який забив другий гол Атлаських левів у матчі. На 85-й хвилині Ашрафа було замінено.

Ашраф провів 57 матчів за збірну Марокко у всіх турнірах. На рахунку захисника вісім голів та вісім асистів.

Марокко з сімома очками в активі посів перше місце в групі F. Атлаські леви вийшли в плей-оф світової першості вперше з 1986 року. Канада зазнала трьох поразок у групі і посіла останнє місце у квартеті.