Австралія мінімально обіграла Данію і вийшла у плей-офф ЧС-2022

Перемогу австралійцям приніс гол Лекі

Австралія – Данія 1:0 огляд матчу, відео голів за 30 листопада

Австралия - Дания, фото - Getty Images,

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу збірна Австралії перемогла команду Данії з рахунком 1:0 та вийшла у плей-офф турніру.

Перший тайм завершився без забитих голів. А після перерви єдиний гол у матчі забив нападник австралійців Меттью Лекі. До кінця зустрічі данці не змогли зрівняти рахунок.

У паралельному матчі групи D Туніс обіграв Францію з рахунком 1:0, але цей результат не дозволив африканській команді вийти із групи.

Збірна Австралії набрала 6 очок у своєму квартеті та посіла друге місце. Франція вийшла у плей-офф із першого місця, збірна Тунісу посіла третю позицію, а Данія фінішувала четвертою.