Бейл став другим гравцем в історії, який зіграв 100 матчів за Уельс

Більше тільки у Кріса Гантера

Бейл став другим гравцем в історії, який зіграв 100 матчів за Уельс -

Гарет Бэйл. Фото - Getty Images

Вінгер Гарет Бейл провів 100-й матч за збірну Уельсу і став другим гравцем в історії національної команди, який досягнув даної позначки.

Ювілейним для Бейла став поєдинок проти Білорусі у відборі на чемпіонат світу-2022. Гравець Реала вийшов у старті Уельсу, а на 20-й хвилині асистував Неко Вільямсу. Після перерви 32-річний вінгер був замінений.

Рекорд за кількістю проведених матчів за збірну Уельсу належить 32-річному захиснику Крісу Гантеру, на рахунку якого 106 поєдинків.

Бейл дебютував за збірну Уельсу в травні 2006 року в товариському поєдинку проти Тринідаду і Тобаго (2:1). Всього за 100 матчів за національну команду Гарет забив 36 голів і віддав 21 результативну передачу.