Боснія і Герцеговина зіграла внічию з Казахстаном. Україна вийшла на друге місце в групі

Казахи зрівняли рахунок в компенсований час

Фото - Getty Images

У відбірковому матчі на чемпіонат світу 2022 року збірна Боснії і Герцеговини на своєму полі в драматичній грі зіграла внічию з Казахстаном – 2:2

Казахи несподівано вийшли вперед на початку другого тайму – відзначився Ісламбек Куат. Боснійці відігралися зусиллями Міралема Пьяніча, який реалізував пенальті.

За кілька хвилин до фінального свистка приніс Лука Менало вивів господарів вперед, але в компенсований час Бахтієр Зайнутдінов ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Після цього матчу Боснія і Герцеговина набрала 3 очки і займає четверте місце в групі D, зігравши чотири гри. В активі Казахстану також 3 очка і п’ята позиція. Збірна України завдяки результатам сьогоднішнього дня піднялася на друге місце в групі, зігравши п’ять матчів.

У сьомому турі Казахстан прийме Боснію і Герцеговину на своєму полі. Матч відбудеться 9 жовтня.