Бразилія обіграла Швейцарію і достроково вийшла в плей-оф ЧС-2022

Перемогу команді Тіте приніс гол Каземіро

Бразилія - Швейцарія 1:0 огляд матчу, відео голів за 28 листопада

Бразилия - Швейцария. Фото - Getty Images

Бразилія мінімально перемогла Швейцарію (1:0) у другому турі групового етапу чемпіонату світу-2022.

В першому таймі Вінісіус Жуніор не зміг переграти Яна Зоммера і втратив чудову нагоду вивести Бразилію вперед. Після перерви вінгер Реала все ж таки відзначився, але гол 22-річного гравця було скасовано через офсайд після перегляду відеоповтору.

Наприкінці зустрічі перемогу Бразилії приніс точний удар Каземіро. Півзахиснику Манчестер Юнайтед асистував Родріго Гоєс.

Бразилія з шістьма очками в активі очолює групу G. Команда Тіте достроково вийшла в плей-оф чемпіонату світу. Швейцарія з трьома очками йде на другій позиції.

У заключному турі групового етапу Бразилія зіграє з Камеруном, а Швейцарія – із Сербією. Матчі відбудуться 2 грудня.