Бразилія перервала свою безпрограшну серію на груповій стадії чемпіонатів світу

Селесао програли вперше за 24 роки

Бразилія перервала свою безпрограшну серію на груповій стадії чемпіонатів світу - Чемпіонат світу-2022

Камерун - Бразилия, фото - Getty Images

Бразилія перервала свою безпрограшну серію на груповій стадії чемпіонатів світу, яка тривала понад 24 роки.

Селесао мінімально поступилися Камеруну (0:1) у заключному турі групи G. Героєм поєдинку став голкіпер камерунців Девіс Епассі, який здійснив сім сейвів. Зазначимо, що весь матч на полі провів 39-річний Дані Алвес, який став найвіковішим футболістом збірної Бразилії на чемпіонатах світу.

Попередня поразка на цій стадії у Селесао була у 1998 році на турнірі у Франції, коли бразильці, які забезпечили раніше вихід у плей-офф, поступилися Норвегії (1:2). З того часу збірна Бразилії виграла 14 матчів і тричі зіграла внічию.

Селесао з шістьма очками в активі посіли перше місце в групі G, випередивши Швейцарію завдяки кращій різниці забитих і пропущених голів. У 1/8 фіналу чемпіонату світу команда Тіте зіграє з Південною Кореєю. Поєдинок відбудеться 5 грудня.