Бразилія розгромила Південну Корею і вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022

Наступний суперник Селесао – збірна Хорватії

Бразилія – Південна Корея 4:1 огляд матчу, відео голів за 5 грудня

Бразилия - Южная Корея. Фото - Getty Images

Бразилія впевнено перемогла Південну Корею (4:1) в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022.

На старті поєдинку команда Тіте відзначилася двічі зусиллями Вінісіуса Жуніора та Неймара, який реалізував пенальті. Неймар став третім гравцем в історії Бразилії, який забивав на трьох чемпіонатах світу.

До розгромного рахунок довели Рішарлісон та Лукас Пакета. Південна Корея відповіла результативним ударом Пек Син Хо у другому таймі.

Дивіться також: Бразилія – Південна Корея. Відео голів та огляд матчу

Бразилія вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату світу, де зіграє проти Хорватії. Команда Златко Даліча сьогодні обіграла Японію у серії пенальті. Чвертьфінальний поєдинок відбудеться 9 грудня.

• Чемпіонат світу-2022. 1/8 фіналу

Бразилія – Південна Корея – 4:1 (4:0)
Голи: Вінісіус, 7, Неймар, 13 (пен.), Рішарлісон, 29, Пакета, 36 – Пек Син Хо, 76